Відбулася зустріч з bike-friendly депутатами Київради

Відбулась зустріч велоактивістів, представників місцевих урбаністичних онлайн-ЗМІ з депутатом Київради щодо популяризації велотранспорту в 2016 році.

вело2

Завдяки національній громадській кампанії «Я за вело!», громада Києва отримала союзників у підтримці велотранспорту серед депутатів Київської міської ради.

17 лютого 2016 року відбулась робоча зустріч, на яку були запрошені депутати-підписанти велодекларації (Сергій Гусовський, Сергій Харчук, Володимир Бондаренко, Марина Кочур, Ігор Галайчук) представники локальних онлайн-ЗМІ, які пишуть про розвиток міста: «Хмарочос» (Тарас Кайдан, Юлія Салій) іDreamKyiv (Анна Устенко), представники велоспільноти Ксенія Семенова (Асоціація велосипедистів Києва) та Влад Самойленко (координатор “Я за вело!” в Києві”).

З депутатів на зустрічі була присутня Марина Кочур (фракція “Батьківщина” у Київраді).

На зустрічі були обговорені шляхи реалізації п’яти пунктів велодекларації, співпраця активістів, депутатів та локальних онлайн-ЗМІ, розвиток вело-пішохідних зон та популяризація велотранспорту в Києві на 2016 рік.

Учасники та учасниці зустрічі домовились про допомогу депутатів з облаштуванням велопаркінгів біля станцій метро, а також планують збільшити кількість інформаційних матеріалів про переваги велосипедного транспорту та пішохідних зон для міста.​

bikefriendly_deputaty

У подальшому плануються нові зустрічі велоактивістів, представників місцевих урбаністичних онлайн-ЗМІ та bike-friendly депутатів Київради за результатами запланованих дій та з метою подальшого сприяння розвитку велосипедних питань в столиці.